Praca na wysokości

Chroniąc siebie
chronisz swój świat

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Praca na wysokości

Praca na wysokości należy do zajęć szczególnie niebezpiecznych, ponieważ każdy upadek może zakończyć się poważnym urazem, a w krytycznych sytuacjach nawet śmiercią pracownika.

Stopień zagrożenia zdrowia i życia pracowników wykonujących prace budowlane, konserwatorskie czy montażowe jest ogromny, dlatego najważniejsze jest dbanie o procedury bezpieczeństwa i zachowanie wyjątkowych środków ostrożności.

Praca na wysokości to dział, w którym znajdują się wszelkie niezbędne informacje oraz materiały edukacyjne dotyczące zasad bezpieczeństwa podczas prac na wysokości.

Chroniąc siebie chronisz swój świat!


Produkty

  • Szelki bezpieczeństwa

  • Urządzenia samohamowane

  • Punkty kotwiczące

  • Systemy ratunkowe

  • Systemy do przestrzeni zamkniętych

Szelki bezpieczeństwa

Szelki bezpieczeństwa

Najnowsze szelki bezpieczeństwa Delta™ z rodziny najlepiej sprzedających się szelek na świecie, oferują przełomowe w branży cechy, takie jak lepsze, bardziej ergonomiczne dopasowanie i wyższy komfort, lżejsze sprzączki oraz taśmy o wysokiej wytrzymałości. Dzięki zastosowaniu opatentowanego splotu trójkątnego No-Tangle™ powstaje rama, która znacznie ułatwia zakładanie szelek bezpieczeństwa. Nowe szelki bezpieczeństwa Delta™ wyposażone są w taśmy Repel™ odporne na działanie cieczy oraz regulatory Revolver™, umożliwiające szybkie dopasowanie szelek do ciała i pozbycie się luźno zwisających końcówek pasów.

Zobacz całą kategorię produktów

Urządzenia samohamowane

Szelki bezpieczeństwa

Nasze innowacje obejmują pierwszą na świecie zwijaną linkę asekuracyjną, pierwsze zamknięte urządzenie samohamowne, urządzenie samohamowne z podwójnym trybem RSQ™, 3-drożne urządzenie samohamowne z wbudowaną funkcją wyciągania i wskaźnikiem uderzenia podczas upadku. Te ważne innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa zostały powszechnie przyjęte i docenione przez klientów we wszystkich sektorach przemysłu. Kiedy zależy od tego życie, sensowne jest inwestowanie w najlepszy dostępny produkt ze wsparciem wiodącego na świecie producenta wliczonym w cenę. Nasze urządzenia samohamowne spełniają normy CE, a wiele z nich posiada również atesty do wykorzystania w poziomie.

Zobacz całą kategorię produktów

Punkty kotwiczące

Szelki bezpieczeństwa

Punkty kotwiczące stanowią bezpieczne punkty mocowania. Łączniki kotwiczące różnią się od siebie w zależności od branży, zadania, typu instalacji i konstrukcji obiektu. Muszą one być w stanie wytrzymać więcej niż minimalna siła wynosząca 12 kN.

Zobacz całą kategorię produktów

Systemy ratunkowe

Szelki bezpieczeństwa

W przypadku sytuacji awaryjnej można polegać na DBI-SALA. Jest to możliwe, ponieważ posiadamy najbardziej kompletną w branży linię bezpiecznego i skutecznego sprzętu służącego do ratowania z wysokości i wyciągania z głębokości. Nasze systemy spełniają wszystkie wymagania stosownych norm branżowych. Inżynierowie bezpieczeństwa i dyrektorzy obdarzają nasze rozwiązania zaufaniem ze względu na fakt, że są to wytrzymałe systemy o wysokiej jakości, działające szybko i bezproblemowo. Nieraz zdarzyło się, że system DBI-SALA odegrała kluczową rolę podczas ratowania życia. Należy pamiętać, że w sytuacji awaryjnej, kiedy szybkość ucieczki lub ratunku jest kluczowa, liczy się każda sekunda.

Zobacz całą kategorię produktów

Systemy do przestrzeni zamkniętych

Szelki bezpieczeństwa

Systemy wyciągowe serii Advanced są przeznaczone do zastosowań związanych z wchodzeniem/ wyciąganiem podczas prac w ograniczonych przestrzeniach i we włazach. Urządzenia te są zbudowane z lekkich materiałów takich jak aluminium o wysokiej wytrzymałości. Jako ułatwienie w ratownictwie żurawik może obracać się i posiada regulację użyteczną w przypadku ograniczeń prześwitu od góry. Podstawę dolną można regulować w celu dopasowania do większości standardowych wejść. Dostępnych jest wiele innych przenośnych i stacjonarnych podstaw spełniających każde potrzeby występujące w miejscu prowadzenia robót.

Zobacz całą kategorię produktów

Aktualności


Kontakt

  • Zaproś nas do swojej firmy, przeprowadzimy dla Twoich pracowników szkolenie świadomościowe

  • Masz pytanie dotyczące produktów 3M?

Zaproś nas do swojej firmy, przeprowadzimy dla Twoich pracowników szkolenie świadomościowe

Dla zgłaszających okulary ochronne gratis!

Imię i nazwisko

Adres email

Nazwa firmy

Adres firmy

Liczba pracowników

Numer telefonu

Kod pocztowy

Miasto

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest 3M Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kajetanach, Al. Katowicka 117, 05-830 Nadarzyn. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od 3M Poland sp. z o.o. za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez 3M Poland sp. z o.o. w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na uży­wa­nie przez 3M Poland sp. z. o.o. te­le­ko­mu­ni­ka­cyj­nych urzą­dzeń koń­co­wych, któ­rych je­stem użyt­kow­ni­kiem, dla ce­lów mar­ke­tingu bez­po­śred­niego zgod­nie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo te­le­ko­mu­ni­ka­cyjne.

Masz pytanie dotyczące produktów 3M?

emailWyślij nam wiadomość

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontakowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest 3M Poland sp. z o.o. z siedzibą w Kajetanach, Al. Katowicka 117. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu skontaktowania się z Państwem i udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 3M Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kajetanach w celach marketingowych. *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od 3M Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kajetanach za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.*
Wyrażam zgodę na używanie przez 3M Poland Sp. z. o.o. z siedzibą w Kajetanach, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.*